Doç. Dr. Erkan Yıldırım

Göğüs Cerrahı ve
Akciğer Transplant Cerrahı

 

Göğüs cerrahisi uzmanlık alanında; Akciğer Kanseri ve diğer kanser dışı olgular, Pektus Excavatum - Pectus Carinatum ve Terleme gibi hastalıkların tedavi süreçlerinde aktif sonuç almaktadır. Başarılı sonuçlar için iletişime geçin!Göğüs CerrahisiGöğüs Hastalıkları, akciğer kanseri, yemek borusu kanseri, pnömotoraks, hemotoraks gibi hastalıkların tedavi süreçleri, tedaviler hakkında güncel gelişmeler, ameliyat, ameliyat öncesi ve sonrası bakım gibi konular hakkında bilgilere yer verilmektedir.


Siteye Git

Chest and Lung SurgeonThe website includes information on the treatment processes of diseases such as thoracic – chest surgery, lung cancer, pectus excavatum, pectus carinatum, hyperhidrosis, excessive sweating, esophageal cancer, pneumothorax, hemothorax, lung transplantation.


Visit Website

Pectus ExcavatumPectus Excavatum (Kunduracı Göğsü), canlı doğumlarda 1/300-400 oranında görülmektedir. Sanıldığı kadar az rastlanılan bir tablo değildir. Erkeklerde, kadınlara göre 4 kat daha sık görülmektedir. Bu sayfamızda hastalığın tanı-tedavi yöntemlerine ve güncel bilgilere yer verilmektedir


Siteye Git

Pectus CarinatumPectus Carinatum (Güvercin Göğsü), iman tahtasının (sternum) öne çıkıklığıdır. Kunduracı göğsüne göre daha nadir görülür. Bu sayfamızda söz konusu hastalığın hasta üzerindeki psikolojisi, tedavi yöntemleri ve hastalık hakkında güncel bilgiler yer almaktadır.


Siteye Git
 

TerlemeTerleme, hiperhidroz, bölgesel terleme, yüz kızarması gibi hastalıkların tedavi süreçleri, ameliyatlı-ameliyatsız tedavi yöntemleri ve tedaviler hakkında güncel gelişmeler gibi konular hakkında bilgilere yer verilmektedir.


Siteye Git