Bilgi Alın

Doç. Dr. Erkan Yıldırım Online Randevu GIF


  Göğüs Cerrahisi  Göğüs Hastalıkları, akciğer kanseri, yemek borusu kanseri, pnömotoraks, hemotoraks gibi hastalıkların tedavi süreçleri, tedaviler hakkında güncel gelişmeler, ameliyat, ameliyat öncesi ve sonrası bakım gibi konular hakkında bilgilere yer verilmektedir.


  Terleme  Terleme, hiperhidroz, bölgesel terleme, yüz kızarması gibi hastalıkların tedavi süreçleri, ameliyatlı-ameliyatsız tedavi yöntemleri ve tedaviler hakkında güncel gelişmeler gibi konular hakkında bilgilere yer verilmektedir.


  Pectus Carinatum  Pectus Carinatum (Güvercin Göğsü), iman tahtasının (sternum) öne çıkıklığıdır. Kunduracı göğsüne göre daha nadir görülür. Bu sayfamızda söz konusu hastalığın hasta üzerindeki psikolojisi, tedavi yöntemleri ve hastalık hakkında güncel bilgiler yer almaktadır.


  Pectus Excavatum  Pectus Excavatum (Kunduracı Göğsü), canlı doğumlarda 1/300-400 oranında görülmektedir. Sanıldığı kadar az rastlanılan bir tablo değildir. Erkeklerde, kadınlara göre 4 kat daha sık görülmektedir. Bu sayfamızda hastalığın tanı-tedavi yöntemlerine ve güncel bilgilere yer verilmektedir

  online görüntülü görüşme

  Çalışma Saatlerimiz

  Pazartesi - Cuma
  08:00 - 17:00

  Cumartesi
  10:00 - 16:00